TOREBKI.

Do tworzenia torebek wykorzystuję przede wszystkim tzw. włóczkę t-shirtową. Jest to bardzo wyjątkowy materiał, pochodzi z recyklingu resztek powstałych w produkcji t-shirtów (i nie tylko).  Jest wykonana z naturalnych materiałów. Jej skład to bawełna (92%) i niewielkie ilości lycry (8%). Torebki wykonane z tej włóczki mają niezwykłe kolory i wzory. Jednak każdy kolor ma limitowaną ilość dostępnych sztuk. Kup torebkę w wymarzonym kolorze już dziś! Zanim będzie za późno 🙂

Wszystkie dostępne kolory znajdziesz na karcie kolorystycznej wybranej torebki. Pamiętaj, że włóczka pochodzi z recyklingu, więc kolor i grubość może się delikatnie różnić.

SZNUREK XL.

Do tworzenia torebek wykorzystuję również gruby sznurek bawełniany. Dzięki niemu torebki zyskują oryginalny i bardzo ciekawy wygląd. Są one dostępne w modnych, idealnie dobranych kolorach. Co ważne, sznurek jest produkowany w Polsce. 

Wszystkie dostępne kolory również znajdziesz na karcie kolorystycznej przy wybranych produktach.

DODATKI DLA DOMU.

Do tworzenia dodatków dla domu wykorzystuję również sznurki bawełniane. Zarówno te grube, jak i cieńsze. Są to sznurki naturalne, ekologiczne i wykonane w 100% z najdelikatniejszych naturalnych włókien.

Sznurki bawełniane to niezliczone odcienie, niepowtarzalne wzory i inspirujące kolory. Kolory stworzone, żeby upiększać wnętrza.

Sznurek bawełniany

ZIMA BEZ AKRYLU.

Do projektów zimowych wszystkie wykorzystywane włóczki są w 100% wełniane, bez najmniejszego dodatku włókien akrylowych. Dzięki temu znakomicie utrzymują ciepło i są bardziej wytrzymałe. Ze względu na ich naturalny skład, wełna podczas użytkowania może się delikatnie mechacić oraz rozciągać.

O WEŁNIE.

W większości prac stawiam na wełnę peruwiańską ze względu na jej wyjątkową grubość, przyjemność w dotyku oraz niesamowity wybór kolorów.

Wełna ta pochodzi z wysokich Andów Ameryki Południowej. Uzyskuje się ją z rasy owiec będącej efektem skrzyżowania owcy Corriedale z Merynosem.

W peruwiańskich Andach owce żyją w optymalnych warunkach w całkowicie naturalnym środowisku, co bezpośrednio oddziałuje na jakość ich wełny.

Jeśli chodzi o wykorzystywane przeze mnie wełny z merynosów australijskich, są one znacznie cieńsze niż gruba wełna peruwiańska.

Jednak włóczka ta dzięki temu odznacza się lekkością i delikatnością, nie tracąc przy tym właściwości utrzymujących ciepło.

Dodatkowo ubrania wykonane z tej włóczki z powodzeniem można prać w pralce, wystarczy zastosować delikatny program prania, użyć płynu do prania wełny oraz suszyć na płasko.

Wełny z merynosów polskich wykorzystuję do tworzenia grubych, unikalnych koców. Sprawią, że każde pomieszczenie staje się przytulniejsze, a zimowe wieczory nie będą Ci już straszne.

Wełna z alpaki należy do najbardziej delikatnych oraz cienkich włóczek.
Jest ona również hipoalergiczna, więc wykonane z niej produkty sprawdzą się idealnie dla dzieci oraz alergików.

Wszystkie włóczki są pozyskiwane w sposób ekologiczny i żadne zwierze przy tym nie cierpi!